O Nas

Salon Urody OdNowa to  źródło piękna i relaksu znajdujący się w centrum tętniącego życiem Ursynowa  al. KEN 97 tuż przy stacji metro Stokłosy. 
W naszym Salonie odkryjecie Państwo  zabiegi z dziedziny kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii oraz odmienicie się dzięki metamorfozie przeprowadzonej przez naszych stylistów. W szerokiej ofercie dostępnych zabiegów znajdzie Państwo również zabiegi z zakresu stylizacji paznokci, podologii, stylizacji i pielęgnacji włosów czy makijażu. Każda wizyta u naszych specjalistów z dziedziny kosmetologii  rozpocznie się od analizy skóry twarzy, po której zostanie stworzony harmonogram zabiegów dostosowany do indywidualnych potrzeb skóry. Dla osób, które chciałyby wysmuklić swoją sylwetkę możemy zaproponować zabiegi na najnowocześniejszych urządzeniach  do modelowania ciała, poprawy jędrności skóry i leczenia cellulitu. Doradzimy również w walce z niedoskonałościami skóry i upływającym czasem, proponując m.in. zabiegi z wykorzystaniem innowacyjnej platformy zabiegowej na twarz i ciało: Cavi-Lipo, BIORAD i Oxypo. 

W codziennej pracy wyróżnia nas profesjonalizm i świadczenie usług na wysokim poziomie. Dlatego nasz personel przez cały czas stara się podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach w Polsce i za granicą.  Na co dzień współpracujemy z najlepszymi markami kosmetycznymi i fryzjerskimi, korzystamy z najnowszego sprzętu dostępnego na rynku. 

Podczas zabiegów dbamy nie tylko o dobre samopoczucie Państwa ale również o bezpieczeństwo, gwarantując pełną sterylność sprzętu i przeprowadzanych zabiegów. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i skorzystania z naszych usług,
Zespół Salonu Urody OdNowa.